logo_3  – lengvai atlikite kasdienius darbus.HERVIN prekinio ženklo produktai skirti tiems, kurie rūpinasi sodu, daržu, saugiu darbu ar buitimi. Atrinkdami produktus rūpinamės Jums reikalingų darbo drabužių bei įrankių teikiama nauda kasdieniniuose darbuose ir puikios jų būklės palaikymu. Visada renkamės pirmaujančius gamintojus savo srityje, kurie naudoja aukščiausio lygio technologijas ir medžiagas, atitinkančias Europos Sąjungos keliamus reikalavimus. Patikimų gamintojų ir tiekėjų ratas mums leidžia pasiūlyti Jums, kokybiškų prekių asortimentą skirtą kasdieniams buities ir ūkio darbams atlikti.

HERVIN įrankių patvarumas patikrintas “Valstybinėje mašinų bandymų stotyje prie žemės ūklio ministerijos”.

Parametras

Įrankio pavadinimas

Kampinis šlifuoklis Smūginis gręžtuvas Ekscentrinis šlifuoklis
  1 2 3
Patvarumas Labai geras Geras Labai geras
Mechaninis patvarumas Labai geras Labai geras Labai geras
Vidinė instaliacija Labai gera Patenkinama Labai gera

Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė, todėl jei neradote Jus dominančio įrankio ar norite palikti savo atsiliepimą apie produktą, maloniai prašome apsilankyti Kontaktų skiltyje ir palikti mums žinutę.

Su prekybinėmis įmonėmis siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo. Pasirinkdami HERVIN prekinio ženklo produktus savo klientams galėsite pasiūlyti patikrintą kokybę už patrauklią kainą. Taip pelnysite klientų pasitenkinimą, o taip pat išplėsite kokybiškų darbo drabužių, sodo bei daržo įrankių ir priedų asortimentą.

VISIEMS HERVIN ĮRANKIAMS SUTEIKIAMA 24 MĖNESIŲ GARANTIJA

Garantinis aptarnavimas atliekamas:
UAB „Vilniaus elektroservisas“
Erfurto g. 32, Vilnius, Lietuva
Tel. 8 5 2438722
Mob. 8 698 12832